Про клініку

Стоматологічна клініка Primedent - це безболісне, безпечне та професійне лікування захворювань зубів та ясен. Надсучасне обладнання, що дозволяє просто та швидко нам вирішувати складні задачі, спеціалісти, що дійсно люблять свою справу та комфортне лікування без болю. У нас ви забудете про страх перед стоматологом!

Лікарі клініки – профільні спеціалісти. Кожен із нашої вісімки – професіонал у своїй сфері:

ортодонтія – виправлення прикусу

ендодонтія – лікування каналів

терапія – лікування карієсу

Пародонтологія –лікування ясен

естетична стоматологія –реставрація та протезування

оральна хірургія та імплантація

дитяча стоматологія

плазмотерапія

Така спеціалізація наших лікарів дозволяє розглянути проблему кожного пацієнта у комплексі. За зверненням головного лікаря, будь-яке питання може бути розглянутим на консиліумі, а отже жодна деталь не залишиться без професійної уваги. Нашу команду відрізняє тепле ставлення, індивідуальний підхід та почуття відповідальності за кожного пацієнта.

У своїй роботі ми використовуємо обладнання останнього покоління із Німеччини та США, у тому числі апарат електронної анестезії STA , цифровий HD візіограф, лазерні технології, найсучасніші автоклави для стерилізації інструментів Melag Vacuclav PRO та FONA DAC Universal. Мы проводимо 3D-моделювання майбутньої посмішки. Клініка обладнана високоточним мікроскопом Carl Zeiss, що дозволяє проводити найскладніші стоматологічні маніпуляції.

Довірте нам свою посмішку і ми зробимо її досконалою.
Записатися на прийом
Введіть свій номер телефону щоб з вами зв'язався адміністратор для вибору зручного часу.
Зазвичай адміністратор дзвонить через 3-5 хвилин