Дитяча стоматологія

Ми навчимо дітей не боятися лікувати зуби. Перш дитина сяде у крісло, вона подружиться з лікарем, ігровій формі дізнається про процедури та інструменти стоматолога. Довіра і дружні стосунки з маленьким пацієнтом допомагають провести лікування максимально ефективно.

Будь-яке втручання можна провести за допомогою седації – глибокого сну. Дитина навіть не запам’ятає того, що з нею відбуватиметься. Цей від анестезії є абсолютно безпечним.

Складання програми профілактики стоматологічних захворювань для дитини

Запобігти завжди легше, ніж лікувати. Стан молочних зубів безпосередньо впливає на стан майбутніх корінних. Наші лікарі розроблять для батьків програму догляду за зубами дитини, виходячи з її індивідуальних потреб та результатів обстеження.

Навчання індивідуальній гігієні

Ми впевнені - хороша звичка мати здорові зуби повинна виховуватися з дитинства. Наші досвідчені стоматологи у веселій ігровій формі пояснять дитині, як правильно чистити зуби і користуватися зубною ниткою. А батьки отримають грамотну консультацію про здоров'я молочних зубів і індивідуальні рекомендації щодо вибору засобів для догляду.

Ремінералізація зубів

Безболісна профілактична процедура, до дозволить поліпшити стан емалі та зміцнити її, запобігти розвитку бактерій, що викликають карієс, відновити дефіцит мінеральних компонентів та знизити чутливість зубів.

Герметизація фісур

Ефективна процедура для профілактики карієсу у дітей. У канавках і фіссурах (заглибленнях на жувальних зубах) накопичуються бактерії, що викликають карієс. Ми заповнюємо проблемні зони спеціальним герметиком, і таким чином надійно захищаємо зуби.

Лікування карієсу і його ускладнень

Раннє видалення молочних зубів, до природньої заміни їх постійними, призводить до серйозних порушень у розвитку зубощелепної системи. У нашій клініці ми лікуємо карієс на будь-якій стадії: від білої цяточки на зубі, яка запечатується спеціальним полімером, до великої каріозної порожнини, на яку встановлюється пломба.


Записатися на прийом
Введіть свій номер телефону щоб з вами зв'язався адміністратор для вибору зручного часу.
Зазвичай адміністратор дзвонить через 3-5 хвилин