Лікування каналів з мікроскопом

Сучасна ендодонтія- це новий, професійний підхід до лікування кореневих каналів. Озброївшись найкращим обладнанням та матеріалами ми можемо швидко вилікувати пульпіт, зберегти зуб з періодонтитом чи "кістою", а інколи залишити зуб живим при глибокому карієсі. Таке лікування вимагає від лікаря високої кваліфікації, а від пацієнта виконання всіх рекомендацій і дотримання графіку лікування- нагородою буде Ваш врятований зуб!

Записатися на прийом

Максимальна стерильність, та ізоляція робочого поля.

Робота з операційним мікроскопом Carl Zeiss

Комплексна діагностика з використанням Компютерної Томографії

Ефективність лікування 95%

Робота по протоколах і стандартах ЄС та США.

Щорічне навчання у найкращих ендодонтистів світу Yoshi Terauchi, Dr. Samuel Kratchman Dr. Domenico Ricucci та ін.

Наші роботи
Работы

Краще один раз побачити: фотографії стану зубів.

До
Після
До
Після
До
Після
До
Після

Записатися на прийом

Введіть свій номер телефону щоб з вами зв'язався адміністратор для вибору зручного часу.
Зазвичай адміністратор дзвонить через 3-5 хвилин


  Часті запитання

  Чи обов'язково потрібно використовувати мікроскоп під час лікування зуба?+

  Так, це просто необхідно, він допомагає лікарю провести точні маніпуляції, знайти всі кореневі канали, справитись з усіма складнощами і зберегти максимум здорових тканин зуба.

  Зрозуміло, мікроскоп є лише інструментом, який допомагає лікарю в його роботі. Очевидно, що успіх лікування залежить в більшій мірі від освіти та досвіду лікаря, а не від факту наявності в клініці мікроскопа.

  Скільки часу займає процедура лікування кореневих каналів?+

  Лікування каналів може проходити в один або два візити. Під час першого візиту лікар очищає зуб від карієсу та старих пломб, відновлює його стінки постійним фотополімерним матеріалом, а тоді тільки проводить ретельне механічне очищення та дезинфекцію каналів. Це займає близько 1 години, іноді трохи більше. Після контрольно знімка з допомогою Радіовізіографа, якщо всі канали пройдені до верхівки їх пломбують за допомогою гутаперчі та спеціального цементу.

  У разі болю, припухлості ясен, вираженого запалення, в каналах зуба розміщують ліки (найчастіше гідроксид кальцію) для подальшого знезареження на 7 днів, іноді і більше.

  А можна вилікувати "кісту" зуба?+

  Термін «кіста» найчастіше вживається лікарями, щоб підкреслити, що запалення велике, але поставити діагноз кіста або гранульома можна після гістологічного аналізу, тому краще називати його запальним процесом викликаний інфекцією, що знаходиться в кореня.

  Якщо якісно прибрати інфекцію - неважливо багато її або мало - запалення припиняється і на його місці відновлюється нова кістка.

  На скільки болючий процес лікування кореневих каналів/ кісти/періодонтиту?+

  Будь-яке ендодонтичне лікування проводиться під місцевою анестезією, що гарантує повну безболісність будь-якої маніпуляції. Препарат для анестезії буде підібраний Вам індивідуально з урахуванням прийнятих Вами лікарських препаратів.

  Після того як закінчиться дія анестезії, більшість пацієнтів можуть відчувати дискомфорт або легкий біль - це нормально, оскільки будь-яке втручання є травмою для щелепи і навколишніх тканин.

  У цьому випадку ми можемо рекомендувати приймати знеболюючі препарати в перший день після прийому. Чутливість зуба при накушуванні може зберігатися протягом декількох днів і повинна пройти безслідно.

  Чим потрібно відновлювати зуб після ендодонтичного лікування? +

  Все залежить від ступені зруйнованості поверхні зуба. Лікар може Вам порадити зробити композитну реставрацію (пломбу),у разі якщо стінки зуба тонкі і просто пломби недостатньо для захисту зуба, лікар запропонує вам встановити керамічну коронку, накладку або вінір.

  Що робити коли класичне лікування кореневих каналів було не ефективне?+

  Ендодонтист не тільки терапевт, він також стоматолог-хірург. Сучасна мікрохірургія дозволяє через через мінімальний розріз з допомогою мікроскопа виявити і вилікувати запальний процес, гранульому, закрити перфорацію, дістати зламаний інструмент. Всі ці маніпуляції підвищують ефективність лікування до 90-95%, та допомагають врятувати зуб, який в іншому випадку потрібно було б видалити.

  Що робити коли зуб зламався?+

  Травми і переломи зубів- це також наша спеціалізація. Ми вміємо зберігати зуби після травми і навіть з переломами коненя.