Вініри та керамічні вкладки

Відновлення та протезування зубів дозволяє повністю відновити функціональність пошкодженого зубу та знайти рішення багатьох естетичних проблем. Лікування розпочинається із попередньої діагностики, вибору методу реконструкції та візуалізації результату - створення комп’ютерної 3D моделі майбутньої посмішки. Наглядна проекція фінального результату дозволяє узгодити його із пацієнтом та при необхідності скорегувати деталі.

Використання вінірів може стати альтернативою тривалому лікуванню у ортодонта. За допомогою цих тонких керамічних пластинок можна скорегувати щілину між зубами, нерівності, природній відтінок та інші неприємні дефекти всього за два візити до стоматолога. У Primedent ми використовуємо керамічні вініри, виготовлені індивідуально з прес-кераміки E-max та Noritake на рефракторі. Вона не змінює колір та не стирається із часом. Така методика дозволяє максимально зберегти емаль та лишити зуб абсолютно здоровим, при цьому змінивши його форму та відтінок відповідно до естетичних вподобань пацієнта.

Мікропротезування – це реставрація пошкодженого зуба. Покращити зовнішній вигляд та відновити функціональність можна за допомогою спеціальних вкладок або накладок, що виготовляються індивідуально. Спочатку створюється комп’ютерна 3D модель, а потім спеціальний фрезер випилює потрібний елемент, імітуючи природню поверхню зубу із його бугорками та канавками.

У клініці Primedent відновлення зубів проводиться за допомогою лицьової дуги, що фіксує основні анатомічні орієнтири, та спеціального апарату — артикулятора, який відтворює рухи нижньої щелепи. Таким чином ми можемо виготовити будь-які зубні коронки або протези з урахуванням усіх анатомічних особливостей.

Правильна анатомія зубу надає можливість не лише якісно пережовувати їжу, а й запобігає атрофії та захворюванням скронево-нижньощелепного суглобу, до якого може привести неправильне протезування або відсутність навіть одного зубу.


Записатися на прийом
Введіть свій номер телефону щоб з вами зв'язався адміністратор для вибору зручного часу.
Зазвичай адміністратор дзвонить через 3-5 хвилин