Виправлення прикусу

Скоригувати неправильний прикус, вирівняти зубний ряд, усунути щілини між зубами можна не тільки в дитячому, а й у дорослому віці. Ми готові зробити вашу посмішку бездоганною.

Діагностика ортодонтичних захворювань

Грамотне стоматологічне лікування починається з проведення повноцінної діагностики. Спілкування з пацієнтом, рентгенівський знімок, гіпсова та комп'ютерна модель щелепи допоможуть нам створити детальну картину проблеми і визначити максимально ефективні індивідуальні шляхи її вирішення.

Профілактика ортодонтичних захворювань у ранньому віці

Виправити аномалії прикусу і запобігти їх появі в майбутньому можна уже в ранньому дитинстві, поки щелепа та зуби дитини ще не сформувалися. Перший крок - правильно відучити від пустушки і звички смоктати палець. Для дітей старшого віку ми призначаємо спеціальні знімні апарати - трейнери, однощелепні і двощелепні пластинки. На відміну від брекет-систем, їх використовують лише на ніч і кілька годин вдень.

Вирівнювання зубів за допомогою кап

Не завжди для виправлення дефектів прикусу необхідно встановлювати брекети. Легкі дефекти - щілина між передніми зубами, скупченість зубів у ряду - можна виправити за допомогою ортодонтичних кап. Вони непомітні на зубах, не впливають на дикцію і не пошкоджують слизову оболонку. Для кожного пацієнта, після консультації ортодонта і обстеження, виготовляється індивідуальний набір кап.

Лікування брекет системами (металеві, керамічні, сапфірові, лінгвальні)

Визначити оптимальний для вас вид брекет системи допоможе ортодонт нашої клініки.

Металеві брекети зі спеціального медичного сплаву забезпечують високу точність переміщення зубів і невелику тривалість лікування.

Керамічні та сапфірові брекети виглядають акуратно і не привертають уваги. Колір керамічної основи підбирається під ваш природний колір зубів, а брекети зі штучного сапфіра абсолютно прозорі.

Лінгвальні брекети кріпляться до внутрішньої сторони зуба і залишаються невидимими для оточуючих. Вони виготовляються індивідуально для кожного пацієнта зі спеціального золотого або металевого сплаву.

 

Лікування знімними апаратами у дітей

Знімні ортодонтичні апарати допомагають вже в ранньому віці скорегувати прикус і процес росту щелеп. Платівки з пластмаси виготовляються за індивідуальним відбитком і призначені для носіння або тільки вночі, або 24 години на добу. Цей вид лікування підходить для дітей від 4 до 10 років.


Записатися на прийом
Введіть свій номер телефону щоб з вами зв'язався адміністратор для вибору зручного часу.
Зазвичай адміністратор дзвонить через 3-5 хвилин