Подарунковий сертифікат від PrimeDent

Що ми завжди бажаємо людині на день народження, незалежно від того, скільки років їй виповнилося? Звичайно ж, здоров'я! Тепер у вас є можливість не просто побажати, а й подарувати!

Не знаєте, як привітати колегу, знайомого або близьку людину? У нас є унікальне рішення! Здоров'я і краса - це завжди доречний, корисний і дійсно потрібний подарунок. Погодьтеся, адже у кожного з нас є потреба в тих чи інших стоматологічних послугах. Це може бути заміна пломби, відбілювання або більш серйозні процедури з лікування захворювань пародонту, хірургічні втручання або імплантація зубів.
PrimeDent пропонує варіант унікального подарунка: сертифікати на стоматологічні послуги в нашій клініці номіналом 500, 1000, 3000 та 5000 грн. Проявіть турботу і увагу - подаруйте своїм близьким здорову і бездоганну посмішку!

Сертифікат поширюється на всі позиції, зазначені в прейскуранті нашої клініки і діє протягом року після придбання. У разі, якщо вартість обраної процедури менше номіналу сертифіката, то різниця не повертається готівкою. На залишок можна буде отримати стоматологічні послуги в будь-який час протягом терміну дії сертифіката.

Ми подбали про те, щоб подарунок виглядав презентабельно. Сертифікат PrimeDent - це пластикова карта у фірмовій упаковці, яку можна вручити і друзям, і колегам по роботі.