Новости

Чого частіше за все бояться перед візитом до стоматолога? Основних страхів три, і умовно їх можна назвати «боляче», «дорого» і «немає часу». У PrimeDent ми позбавимо вас від усіх фобій і подаруємо бездоганну посмішку!

Боляче не буде
Ви не відчуєте навіть уколу: ясна ми попередньо обробляємо знеболюючим засобом, а апарат електронної анестезії STA вводить ліки точково і абсолютно безболісно. Такий точний розподіл і правильне дозування препарату дозволять відправиться на ділову зустріч одразу зі стоматологічного крісла – у вас не залишиться неприємного відчуття «ватного» обличчя.

За бажанням пацієнта, лікування може проходити під седацією – під час сну. На відміну від наркозу, пацієнт під седацією може виконувати те, що говорить йому лікар – повертати голову, відкривати і закривати рот. Усі захисні функції організму при цьому зберігаються. Більше того, після пробудження у вас не залишиться неприємних спогадів! Цей метод підходить навіть для лікування дітей.

Американська якість за українською ціною
У PrimeDent ми використовуємо найкращі матеріали зі США і Швейцарії та техніку останнього покоління. Наші лікарі – профільні фахівці з міжнародним досвідом, для яких важливо розглянути проблему кожного пацієнта комплексно і з урахуванням усіх деталей. За запитом головного лікаря, будь-яке питання може бути розглянуте на консиліумі.

Нам довіряють свої посмішки європейці та американці: стоматологічний туризм – один з основних напрямків в нашій клініці.

Підлаштуємося під ваш графік
Вам не доведеться переносити зустрічі і спізнюватися до офісу, наша клініка відкрита щодня! По буднях ми працюємо з 9:00 до 20:00, а по вихідним – з 9:00 до 18:00. Розклад візитів ви розробляєте разом зі стоматологом, а отже вибираєте оптимальні для себе варіанти.

Більше немає причин відкладати візит до стоматолога! Телефонуйте і записуйтеся на прийом: 067 495 7747.

Запишитесь на прием
Введите свой номер телефона чтобы с вами связался администратор для выбора удобного времени.
Обычно администраторо звонит через 3-5 минут