Спеціальна пропозиція «Приведи батьків»

Проявіть турботу про найдорожчих людей у ​​вашому житті - батьків, а PrimeDent подарує вам 20% знижки на послуги, які будуть потрібні для їх лікування!

З віком стан зубів помітно погіршується. І справа не тільки в їх зовнішньому вигляді: емаль стоншується, з'являються тріщини, зуби кришаться і випадають. Знімні протези не можуть стати повноцінною заміною зубів. Найчастіше вони натирають ясна, занадто тиснуть на щелепи і призводять до утворення ерозій. Тому сьогодні в усьому світі все частіше вдаються до нових методів імплантації.

Втрата зубів позначається на стані не тільки фізичного, а й психічного здоров'я. Постійне відчуття неповноцінності, невпевненість в собі і сором - не найприємніші наслідки. Жити з такими проблемами дуже дискомфортно. Якщо ваші батьки з ними зіткнулися, приводьте їх до нашої клініки - грамотне і професійне лікування виправить ситуацію!

На відміну від знімного протезу, імплант - це повноцінна заміна втраченого зуба. Процедура протезування на імплантатах дозволяє повністю відновити жувальну функцію, правильно розподілити навантаження на щелепу і поверне можливість повноцінно посміхатися. У PrimeDent ми видаємо довічну гарантію на імпланти.

Приведіть своїх батьків до клініки PrimeDent, і ми надамо вам 20% знижки на їх лікування. Знижка поширюється на терапевтичні послуги.