Лікування карієсу та пломбування

Терапевтична стоматологія - розділ медицини, який займається лікуванням карієсу і його ускладнень. Консультація стоматолога-терапевта - це перший етап комплексного лікування або планового огляду пацієнта. Перед установкою брекет-систем, пластинок, коронок і імплантатів дуже важливо усунути усі осередки інфекції в ротовій порожнині.

Фахівці Primedent проводять лікування:

 • некаріозних уражень зубів;
 • карієсу;
 • пульпіту;
 • періодонтиту.
 •  

  Рання діагностика дефекту дозволяє вилікувати карієс з мінімальним втручанням, а іноді і без препарування (свердління) зуба. Ремінералізуюча терапія та встановлення пломби в межах емалі успішно вирішують проблему карієсу на ранніх стадіях.

  Під час лікування середнього і глибокого карієсу, корекції форми зуба - відновлюється не тільки його колір, а й природна анатомія. Для цього ми використовуємо найкращі на сьогоднішній день нанокомпозитні матеріали компаній 3M (Німеччина), ESTELITE ASTERIA (Японія), Enamel (Італія). У Primedent ми видаємо гарантію 2 роки на наші пломби.

  Пульпіт - ускладнення карієсу, при якому страждають не тільки тверді тканини зуба, але і зубний нерв - пульпа. Його лікування проходить в кілька етапів: видалення нерву, ретельна обробка каналу і його пломбування.

  Стоматологи нашої клініки розглядають і більш складні випадки, такі як періодонтит і періостит. Це запалення кісткової і надкісткової тканин, що вимагає оперативного хірургічного втручання. Видалення зуба - це крайній захід, який лікар запропонує тільки у тому випадку, якщо інші методи не принесуть результатів.

  При лікуванні кореневих каналів в Primedent ми використовуємо стоматологічний мікроскоп Carl Zeiss. Тридцятикратне збільшення допомагає лікареві діяти надточно та зберегти максимум здорових тканин зуба, що неможливо без використання спеціальної оптики.

  Усі процедури ми проводимо під місцевою електронною анестезією або, за бажанням пацієнта, з використанням седації - занурення в глибокий сон.


  Записатися на прийом
  Введіть свій номер телефону щоб з вами зв'язався адміністратор для вибору зручного часу.
  Зазвичай адміністратор дзвонить через 3-5 хвилин